Anasayfa     |      Özgeçmiş      |      Dokümanlar      |       Linkler      |      İletişim

      Bu sitenin tüm hakları "agurbetoglu.com" adına saklıdır. 2008-2019             


Bu Web Sitesi Yapım Aşamasındadır...!
    

Ali Gurbetoglu'nun Kisisel Web Sitesi
          1959 Trabzon Of ilçesi Ballıca Beldesi doğumlu. İlk ve orta öğrenimini Of'ta, liseyi Trabzon'da bitirdi (1978). 1982'de Dokuz Eylül Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden mezun oldu. 1983-1992 yılları arasında Manisa ve Van'da Milli Eğitim Bakanlığına bağlı lise ve dengi okullarda öğretmenlik görevinde bulundu. 1993 yılında Yüzüncü Yıl Üniversitesi Eğitim Fakültesi'nde Araştırma Görevlisi olarak göreve başladı. Yüksek lisansını aynı üniversitenin Sosyal Bilimler Enstitüsünde, "Eğitim Bilimleri" alanında 1995 yılında tamamladı.
       1999-2006 yılları arasında  Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi'nde görevli olarak bulundu.  Doktorasını aynı üniversitenin Eğitim Bilimleri Enstitüsünde "Eğitim Bilimleri"  Anabilim Dalı, "Eğitim Programları ve Öğretim" Bilim Dalında tamamladı (2006).
       Doktora sonrası Yüzüncü Yıl Üniversitesi Eğitim  Fakültesi İlköğretim Bölümünde (2007-2013) Yardımcı Doçent olarak çalıştı.  2013- 2015 tarihleri arasında İstanbul Ticaret Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Eğitim Bilimleri Bölümünde öğretim üyesi olarak görev yaptı. 2016 tarihinde İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Eğitim Fakültesinde göreve başladı. Halen aynı fakültenin Eğitim Bilimleri Bölümünde öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır.
       Yabancı dili İngilizcedir. Evli ve dört çocuk babasıdır.
Adı Soyadı            : Ali GURBETOĞLU
Akademik Unvanı : Yrd. Doç. Dr.
Uzmanlık Alanı     : Eğitim Bilimleri, Eğitim Programları

TRT Haber Haberler

En Son Haberler  |  Haber Manşetleri
Dedesinin Bülbülü..!